KONST / Litografier / Färglitografi 7618066
nr 761 8066
Färglitografi
Signerad, Sjöfåglar, motivets mått: 31x42
Kondition: saknar glas
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 maj 2012
kl 18:15:50
250 kr
350 kr
350 kr